• Podziękowanie

• Spotkanie z Mikołajem

• Podziękowanie

Serdecznie dziękujemy Rodzicom, Uczniom oraz Nauczycielom, którzy dołączyli się do świątecznej zbiórki słodyczy dla dzieci z Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej w Chełmnie.

• Usłysz swoje dziecko! − zaproszenie na bezpłatny webinar psychoedukacyjny

Serdecznie zapraszamy Rodziców/Opiekunów na webinar: Usłysz swoje dziecko!

5 grudnia 2023 r. (wtorek) godz. 18.00

Miejsce szkolenia: platforma online

Liczba miejsc ograniczona (max 100 osób), obowiązują zapisy – do 1 grudnia 2023 r. godz. 12.00, liczy się kolejność zgłoszeń.

Zapisy: proszę o wysłanie maila na adres m.augustyniak@kujawsko-pomorskie.pl, w treści maila podając nazwę webinaru, swoje imię i nazwisko.

Link do szkolenia on-line wraz z danymi do logowania otrzymają Państwo dzień przed spotkaniem.

Spotkanie online poprowadzi Pani Magdalena Masłowska − doświadczony pedagog, suicydolog, terapeuta pedagogiczny, edukator bezpieczeństwa cyfrowego, w bieżącej pracy podejmujący szereg działań mających na celu wsparcie i pomoc dzieciom i młodzieży oraz ich rodzinom w kryzysie, traumie, trudnej sytuacji życiowej, zagrożonych uzależnieniem, współautor i realizator programów edukacyjnych i profilaktyczno-wychowawczych.

Organizatorem webinaru jest Departament Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu w ramach kampanii Kujawsko-Pomorskie działa z GŁOWĄ.

Podczas spotkania zostaną poruszone m.in.:

·  Jak komunikować się z nastolatkiem? Czy robię to dobrze?

·  Jak dostrzec u dziecka kryzys emocjonalny, psychiczny?

·  Co robić gdy dziecko doświadcza trudności? Kiedy i jak reagować?

·  Co mówić, a czego absolutnie nie?

·  Gdzie szukać pomocy i wsparcia?

Zachęcamy do udziału

• Obrazy chemiczne kl. 8

Chemiczne obrazy powstały na lekcji chemii w klasie 8. Uczniowie w ten sposób utrwalili wiedzę na temat naturalnych wskaźników chemicznych, odczynu i pH roztworów.

• Konkurs języka angielskiego

• Szlachetna Paczka

• Informacja dla Rodziców

OBIADY – GRUDZIEŃ 2023

16 dni x 8,00 zł = 128,00 zł

Płatne do dnia 28.11.2023 r.

Wpłat należy dokonywać tylko i wyłącznie przelewem na niżej podany numer konta:

Urząd Gminy Chełmno

Bank Millennium 68 1160 2202 0000 0000 6087 8332

Potwierdzenie wpłaty należy przesłać na adres e-mail: sekretariat.spkolno@wp.pl do dnia 28.11.2023

Na potwierdzeniu przelewu powinno znajdować się imię i nazwisko ucznia oraz nazwa szkoły.

Prosimy o terminową płatność!!!

• "Egzamin ósmoklasisty z matematyki" - bezpłatny webinar dla uczniów szkół podstawowych

Polski Instytut Edukacji zaprasza uczniów szkół podstawowych na bezpłatny webinar - Egzamin ósmoklasisty z matematyki.

Tematwebinaru:

„Jak rozwiązywać zadania z matmy, bez stresu i straty czasu.”

Program webinaru:

Program bezpłatnego webinaru

• Co Cię czeka na egzaminie i jak się do niego przygotować
    • Jak zdobyć dodatkowe punkty, nie potrafiąc rozwiązać zadania
    • Techniki rozwiązywania zadań
    • Wspólne rozwiązywanie zadań
    • Sposoby radzenia sobie nawet z najtrudniejszymi zadaniami
    • Jak zwiększyć skuteczność „strzelania”.

Prowadzacy - Karol Wilczyński - nauczyciel i korepetytor z wieloletnim doświadczeniem. Twórca systemu Szybka Matma, który w latach 2019-2021 pomógł w zdaniu matury blisko 8000 maturzystów, twórca programu Szybka Matma. Doświadczony nauczyciel i korepetytor, który w ubiegłym roku szkolnym pomógł kilkunastu tysiącom uczniów w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty.

Zapraszamy na webinar, który zmieni nastawienie uczniów do matematyki! W ten czwartek, 16.11, o 19:00.

Zapisy na stronie: https://zday.pl/egzamin-osmoklasisty

Dołączenie do wydarzenia: https://zday.pl/egzamin-osmoklasisty

• Nieśmy pomoc

Zbieramy do 8 grudnia 2023 r.

Koordynatorem akcji w SP Kolno jest Pani Barbara Wójcik

• Każdy gest, nawet najdrobniejszy… zmienia świat, czyjś świat.

• Konkursowe kotyliony

• Pomagajmy!

Zbieramy do 8 grudnia 2023 r.

Koordynatorem akcji w SP Kolno jest Pani Marcelina Misiaszek

• Gminne Święto Niepodległości

Udział uczniów Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Kolnie w gminnej uroczystości z okazji Święta Niepodległości.

• Kocham Polskę za.. - rodzinny konkurs plastyczny

• Zachęcamy do udziału w konkursie!

• Jesienny cudaczek - prace konkursowe

• Informacja dla Rodziców

OBIADY – LISTOPAD 2023

21 dni x 8,00 zł = 168,00 zł

Płatne do dnia 30.10.2023 r.

Wpłat należy dokonywać tylko i wyłącznie przelewem na niżej podany numer konta:

Urząd Gminy Chełmno

Bank Millennium 68 1160 2202 0000 0000 6087 8332

Potwierdzenie wpłaty należy przesłać na adres e-mail: sekretariat.spkolno@wp.pl do dnia 30.10.2023

Prosimy o terminową płatność !!!

• *

strona: